jaktfall.no - din jaktbutikk på nett
CATEGORY

TELL A FRIEND
Your e-mail address

Recipient´s e-mail


DIBS

cresco

 

 

Jaktfall selger Europas mest solgte 3D-Camo/ Løvtrekamuflasje!
Anbefales av Kristoffer Clausen og Tor Ola Dehli,Samt flere jegerprøveinstruktører bla. Tom Smestad.
Utviklet i samarbeid med tyske og østeriske spesialstyrker.Kombinasjonen av tilnærmet lydløs og riktig fargesammensettning for norsk/europeisk biotop er bare noe av grunnen til at disse draktene har så enormt mange tilhengere.
 
 
Pr i dag er X3M1 Kamuflasjen brukt i 5 av jaktfilmene til Kristoffer Clausen:
Småviltjakt
Småviltjakt 2
Revejakt
Duejakt
Nærkontakt med rådyrbukker
 
Les her hva Kristoffer Clausen skriver om X3M1 kamuflasje:
I over ett år har vi i jakt&dvd testet kamuflasje dressene fra kvalitetsprodusenten X3M1.For oss som lever av jakt og filming hele året er det svært viktig at utstyret vi bruker holder høy kvalitet. Kamuflasje dressene fra X3M1 fyller alle kravene vi stiller til kamuflasje.De er meget lette, de er lydløse, tar liten plass og de har etter min mening markedets desidert beste kamuflasje. Vi har testet disse dressene under alle værforhold og under alle årstider.Vi har brukt X3M1 på revejakt, kråkejakt, duejakt, rådyrjakt, gåsejakt og mye fotografering.
Kamuflasjen i disse dressene fra X3M1 er skremmende bra, så bra at jeg flere ganger nesten har blitt løpt ned av rådyrbukker jeg har lokket inn. 
 
Les her hva Tor Ola Dehli skriver om X3M1 kamuflasje:
Jeg sverger fortsatt til løvkamoen fra X3M1, selv om det nå er så sent på sesongen at det nesten ikke er blader igjen på trærne. Det å få brutt opp menneskeformen er utrolig viktig, særlig når en har dyra veldig nærme. Var innpå en liten 6-tagger på 7meters hold idag, jeg satt ganske åpent, men den skjønte fortsatt ikke hva jeg var. Den fikk gå, da jeg har håp om at den er større neste år.
 
Utdrag fra testen i bladet Jakt (nr.4 2009):
Det skal bare et lite vindpust til før bladflikene begynner å bevege på seg.
Fargene,stoffmønsteret og flikene gir denne dressen en god kamuflasjevirkning.
Kamostoffet er tynt og jeg har ikke reagert på at det lager noe særlig lyd under bruk.
 
 
 
PROFFENE VELGER ALTSÅ X3M1, HVORFOR SKAL DU GAMBLE MED ANNET?
CART

INFORMATION

NEWSLETTER
Sign up for the newsletter
Read more
Name

E-mail address



 

  Oversetting fra English, ikke oversatt!  
Produced by 24Nettbutikk © 2002 - 2010
Jaktfall.AS - Jernverksvegen 52 Skien - Tel. 35595832 - Org.nr. 895372242